Freudenberg Sealing Technologies

O-Ringler ve Statik Sızdırmazlık Elemanları

O-Ring sanayide en çok kullanılan, çok yönlü sızdırmazlık elemanlarından biridir. Makina parçaları üzerindeki sıvı ve gaz akışkanlarının statik sızdırmazlığını sağlamak için kullanılır.

Tüm O-Ringlerin en önemli özelliği işlevsel güvenilirliğidir. Tam bu sebeple ISC (International Specified Certified) isminin bir parçasıdır. Bu belge O-Ring'in tüm dünya pazarlarına uygunluğunun ve derin malzeme bilgisinin onaylandığını, üretim boyunca iş akışı proseslerinin belgelendiğini gösterir. Medikal Teknoloji, Tarım Makinaları, Makina Mühendisliği, Bağlantı Elemanları, Elektrik Motorlu Aletler, Elektrikli Ev Aletleri, Gemi-İnşaat Sanayi, Enerji Teknolojisi, Sanayi Motorları. Freudenberg Sealing Technologies, 400 farklı malzeme bileşeni ve 15,000'in üzerinde farklı ölçüyü içeren dünyanın en geniş O-Ring seçeneğine sahiptir. Freudenberg Sealing Technologies, dikkate değer sayıda bilgi-birikimi ile her bir uygulama için optimum çözümü seçebilir.


Simmerring Yağ Keçeleri ve Döner Mil Keçeleri

Simmerrings tüm döner miller için güvenli sızdırmazlık sağlar. Yılların deneyimi ve en son teknolojiye dayalı döner mil keçeleri yüksek fonksiyonel güvenilirlik ve esnekliğe sahiptir ayrıca aşırı kuvvetlere dayanabilir.

Meşhur Simmerrings, en etkili sızdırmazlık dudak profilleri uygulama örneğinde olduğu gibi her bir teknik gelişmeyle beraber kendini geliştirmiştir. Bu ilerleme geniş bir uygulama alanı boyunca yüksek performans olanağını sağlamıştır. Yüksek seviyede çalışma güvenilirliği, uzun hizmet ömrü, kolay montaj.


Akışkan Gücü Sızdırmazlık Elemanları

Akışkan gücü sızdırmazlık elemanları, enerji yada güç aktarımını gaz ve sıvı haldeki akışkanları kullanarak sağlayan tüm prosesleri kapsar. Bu ürün aralığı ikiye ayılır:

Hidrolik sistemler: Hidrolik sistemler sıvı akışkanları kullanarak enerjiyi iletir. Aktuatürlerde basınç olarak depolanan enerji, silindir ve motorlarda güç ve harekete dönüştürülür.

Pnömatik sistemler: Gaz akışkanları (basınçlı hava gibi) kullanarak enerjiyi iletmek pnömatik çözümleri gerektirir. Basınçlı hava içinde depolanan enerji bir harekete geçirici vasıtasıyla güce ve harekete dönüştürülür.

Potansiyel uygulama alanları; Tarım ve Makina Mühendisliği, Liman İstif Taşıyıcıları, Pompalar, Enjeksiyon Kalıbı Makinaları, Çelik ve Döküm Sanayi, Genel Makina Mühendisliği.


Özel Sızdırmazlık Ürünleri

Tarımdan malzeme yükleme-boşaltmaya, havacılık sektöründen imalat sektörüne kadar — Freudenberg Sealing Technologies tüm bu ağır çalışma koşulları için kapsamlı ve işe özel bir ürün yelpazesi geliştirmiştir.

Körükler, akordiyondaki gibi hareketli körük borular ve bu boru sistemini tabana bağlayan iki adet bağlantı parçasından oluşur. Bunlar eksenel hareketli boruları ve makina parçalarını tozdan, sudan, kirden ve hava şartlarından korurlar.

Diyaframlar, elastomer malzemelerden yapılmıştır. İki ayrı körük arasındaki sıkı ama hacimsel değişikliğede izin verecek esnekliği sağlamak için kullanılır.

Freudenberg Sealing Technologies müşterilerine elastomer karışımlar ve mükemmel kalıplanmış parçalar sağlar. Bunlar siparişe özel üretilmiş sızdırmazlık ve vibrasyon kontrolu uygulamalarına yönelik etkili ürün çözümleridir. Ürün ve alet tasarımında en gelişmiş malzeme teknolojisi ve öncü proseslerin uygulanması müşteriye en hassas ürünün sunulmasını sağlar.


İletişim Detayları
O-PAK İTHALAT ve İHRACAT LTD.
PERPA Ticaret Merkezi


A Blok Kat 5 No: 282-284-286
Okmeydanı 34384
İstanbul - Türkiye

Tel: +90 212 222 5700 (PBX)
Fax: +90 212 222 5699
 +90 212 221 2318

Email: info@o-pak.com.tr
  • Akder
  • Cetop
© 2019 O-PAK | Hizmetlerimiz | Bize ulaşın