O-Pak Hakkında

O-Pak İthalat ve İhracat Ltd. Şti.

Sızdırmazlık ve Kompozit Yatak Çözümleri

O-PAK adıyla 1993 yılında faaliyete başlayan firmamız, sanayimizin sızdırmazlık ve yatak konulu ihtiyaçlarını Perpa Ticaret Merkezinde bulunan 650 m² mağaza ve deposundan karşılanmaktadır.

Ana konumuz, muhtelif sızdırmazlık ve yatak elemanları ithalat ve pazarlaması olup, 26 yılı aşan tecrübe ve bilgi birikimimizle muhtelif sektörlere danışmanlık ve pazarlama hizmeti vermekteyiz.

Otomotiv Ana ve Yan Sanayi, Demir-Çelik Endüstrisi, Hidrolik ve Pnömatik, Makine İmalatı, İş ve İnşaat Makineleri, Baraj ve benzeri teknik Yapılar, Traktör ve Tarım Aletleri, Gıda, İlaç, Kimya ve daha birçok sektörün ileri gelen firmaları, referans listemizi oluşturmaktadır.

Temsilcisi ve Distribütörü olduğumuz firmalardan temin ettiğimiz malzemelerin tümü dünya standartlarında olup, belge ve test raporları arşivlerimizde bulunmaktadır. Otomotiv ağırlıklı çalışmalarımızda özellikle TS16949 bağlı PPAP belgelendirme dosyaları hazırlanarak kullanıcılara teslim edilmektedir.

Faaliyetlerimiz hakkında kısaca verilen bu bilgiler ihtiyaç duyduğunuz sızdırmazlık ve yatak elemanlarının temini açısından sizlere yardımcı olacağı düşüncesindeyiz.

Firmamızın ana amacı, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek teknik bilgi birikimimizi kullanıcılarla paylaşmak ve yüksek kalitede bir malı makul bir fiyata tüketiciye ulaştırmaktır.

Simrit Ailesi
Ürünlerimiz
  • Sızdırmazlık elemanları
  • Yataklama Malzemeleri
İletişim Detayları
O-PAK İTHALAT ve İHRACAT LTD.
PERPA Ticaret Merkezi


A Blok Kat 5 No: 282-284-286
Okmeydanı 34384
İstanbul - Türkiye

Tel: +90 212 222 5700 (PBX)
Fax: +90 212 222 5699
 +90 212 221 2318

Email: info@o-pak.com.tr
  • Akder
  • Cetop
© 2019 O-PAK | Hizmetlerimiz | Bize ulaşın