Pazarlar

Güç İletimi Çözümleri

Uygulama alanına göre, farklı sızdırmazlık elemanı ve vibrasyon bileşenleri gereklidir. Bu durum özel gereksinimlerinize uyarlanabilen çözümlere ihtiyaç duyar. İster motorlar, kavramalar, tahrikler için olsun isterse evrensel tahrik milleri için olsun, her tahrik ünitesi için size uygun ürün sağlar.


İş Makinaları Sanayi

İş makinaları son derece zor şartlara maruz bırakılır. Değişken hava Koşulları düzensiz kullanım ve bakım herbir parçaya ilave zorlanma getirir. Gürültü ve vibrasyon azaltmayla ilgili AB direktiflerine de uyulması gereklidir. Düşük vibrasyon ve sessiz makinalar, daha fazla sürüş rahatlığı, günlük şantiye kullanımı için çalışma güvenliği.


Endüstriyel Dizel Motor Çözümleri

Büyük dizel motorların verimli kalarak en zor koşullarda eksiksiz bir biçimde çalışmaları gerekir. Bu durum yüksek seviyede esnek ve çok güçlü çözümler gerektirir. Sızdırmazlık elemanlarımız ve vibrasyon tekniğimiz, hem denizcilik teknolojisinde, iş veya tarım makinalarında hem de sabit motorlarda,dizel motorların sorunsuz işlevselliğini sağlar.


Tarım Makinaları Sanayi

Tarım makinaları tedarikçileri her zaman büyük mücadelerle karşı karşıyadır. Karmaşık konuları çözmenizde yardımcı olmak için kapsamlı destek sağlayabiliriz. Ürünlerimiz şunları garanti eder: Düşük vibrasyon ve sessiz çalışma, sürücü kabininde rahat koşullar, günlük kullanımda sağlamlık.


Pompalar ve Kompresörler

Isıtma ünitelerinden maden konveyorlerine kadar pek çok farklı sistemlerde pompa ve kompresörler kullanılmaktadır. Sızdırmazlık elemanları çok çeşitli bileşenlerle temas ederler ve uygulama kategorisine göre ilave gereksinimleri ve düzenlemeleri karşılamaları gerekir. Bunlar ürün yelpazemizin karşılayabileceği gereksinimlerdir.


Yenilenebilir Enerji

Yenilenebilir enerji popülerlik kazanmakta ve rüzgar türbinleri sistemlerine yönelik talebi artırmaktadır. Markalı ürünler rüzgar türbinlerinizin “hava şartlarına karşı dayanıklılığı” ve performanslarını artırmak için sağlam bir zemin sağlar. Yüksek seviyede sağlamlık ve kalite, teknoloji liderinden yenilikçi ürünler, münferit ve birleşik çözümler, yüksek seviyede güvenlik, uzun hizmet ömrü..


Tıbbi Teknoloji

Freudenberg Medical, tıp teknolojisinin karmaşık gereksinimlerini karşılamaya katkıda bulunan yüksek performanslı ürünler sunar. Freudenberg Medical Products rekabet avantajınızı destekler. www.freudenbergmedical.com Tıp teknolojisinde üstün kabiliyet, dünya çapında eşsiz ürün seçenekleri, en iyi kalite güvencesii, steril laboratuvar üretimi, müşteriye özel montaj ve ambalajlama.


Ağır Sanayi

Ağır sanayi pazarlarındaki gereksinimi karşılamak üzere Merkel Heavy Industry ve Freudenberg Sealing Technologies yeteneklerini birleştirdi. Merkel Heavy Industry sızdırmazlık elemanları geliştirmek, üretmek ve her endüstriye özel mevcut gereksinimleri karşılmaya yönelik kapsamlı hizmetler sunmak için çalışır. Metalurji,Pres yapımı, Enjeksiyon kalıplama, Gemi sanayi, Madencilik, Hidrolik çelik yapılar.


Freudenberg Xpress

Acilen gerekli olan sızdırmazlık elemanı, model veya dönen parçanız mı bitti? Sorununuz bir telefon araması, e-posta veya faksla çözülebilir. Freudenberg Xpress service tam istediğiniz gibi birkaç kısa saat içinde çözüm üretebilir. Hızlandırılmış teslimat. Düzgün depo yönetimi. Yüksek seviyede güvenlik.


Yağlama ve Sızdırmazlık elemanı

Freudenberg Sealing Technologies ve Klüber Lubrication yenilikçi sızdırmazlık sistemi yağlama ve sızdırmazlık elemanını meydana getirmek için bilgi birikimlerini birleştirdiler. Hepsi bir arada sızdırmazlık elemanı, yağ ve kapsamlı hizmetler: Dünyada tek olan bir sistemdir ve sızdırmazlık elemanı teknolojisi ve vibrasyon kontrol tekniğinde uzman Freudenberg Sealing Technologies ve yağ uzmanı Klüber Lubrication tarafından meydana getirilmiştir.


İletişim Detayları
O-PAK İTHALAT ve İHRACAT LTD.
PERPA Ticaret Merkezi


A Blok Kat 5 No: 282-284-286
Okmeydanı 34384
İstanbul - Türkiye

Tel: +90 212 222 5700 (PBX)
Fax: +90 212 222 5699
 +90 212 221 2318

Email: info@o-pak.com.tr
  • Akder
  • Cetop
© 2019 O-PAK | Hizmetlerimiz | Bize ulaşın